مرکز مشاوره و خدمات مامایى سلامت مادران

مرکز مشاوره و خدمات مامایى سلامت مادران

امادگى دوران باردارى، زایمان، بعد از زایمان و پرورش کودك

کلاس های دوران بارداری

 

بدانید و بدانید و بدانید ! که یادگیری انسان فطری است و هرچقدر به روحش بها داده شود یادگیریش افزایش پیدا میکند و این انسان کوچک در همان دوره ی جنینی روح در کالبد جسمش دمیده شده است و تغذیه ای خوب سزاوارش است . تغذیه جسم و روح !  

و اولین کلاس  درسش آشیانه ی نیمه تاریک مادرش (رحم) است .

پس پدر و مادر آگاه بیایید اولین کلاس درس این انسان کوچک را که تاثیرگذار ترین کلاسش است به بهترین شکل آماده کنیم .

چگونگی برگزاری کلاس ها :

كلاس مكانی است كه كليه اطلاعات به زبانی گويا در زمينه تغييرات دوران بارداری, شكايات شايع آن دوران و راههای غير دارويی مقابله با آنان,‌ بهداشت فردی و روانی, اهميت تغذيه و ارتباط آن با رشد كودك آينده, آشنايی با مراحل مختلف زايمان طبيعی و سزارين, بهداشت بعد از زايمان مادر و نوزاد, تنظيم خانواده و اهميت تغذيه با شير مادر با استفاده از وسايل سمعی و بصری مورد تبادل نظر قرار می­گيرد.

   تمرينات بدنی مجاز برای پيشگيری از دردها و عوارض شايع دوران بارداری و بعد از زايمان كاهش و پيشگيری ويارهای ناخوشايند دوران بارداری, تسهيل در امر زايمان و برگشت پذيری به وزن و فرم بدنی, اصلاح وضعيت بدن در دوران بارداری, مراحل مختلف زايمان و بعد از زايمان: تمرينات تنفسی , ‌تن آرامی (Relaxation)و تمركز و ماساژ به منظور پيشگيری و كاهش تنش­های شايع در دوران بارداری و بعد از زايمان و تسهيل در امر زايمان و همچنين آموزش تمرينات بعد از زايمان به منظور موفقيت در امر شيردهی ، مراقبت روزانه کودک و برگشت­پذيری به فرم بدنی قبل از بارداری و شیوه های به روز روانشناسی در جهت ارتقا دلبستگی ایمن مادر و جنین ( پروش هوش جنین ) و آموزش پرورش هوش های چند گانه کودک در سال اول زندگی از ديگر برنامه­ های این بسته آموزشی میباشد .

   هر دوره آموزشي شامل 14 جلسه 120 دقيقه اي 

  زمان شروع : بعد از سه ماهه اول بارداری 

با توجه به تعداد زياد شرکت کننده لطفا بعد از غربالگری سه ماهه اول جهت رزرو هماهنگ نمایید 

جهت شرکت  در کلاس ها با ما تماس بگیرید 

زمان بندی کلاس ها